Aby zapisać dziecko do naszego przedszkola w Gdyni ważne jest, byśmy spotkali się i porozmawiali o Państwa potrzebach i oczekiwaniach. Misją przedszkola jest bowiem tworzenie kameralnego i bezpiecznego środowiska osób o zbliżonym myśleniu w kwestii edukacji przedszkolnej.

Zadzwoń, by umówić termin spotkania.

Spotkanie będzie zatem najlepszym sposobem, aby zastanowić się nad profilem edukacji Państwa dziecka i zgodności naszego myślenia w tym zakresie. Pomożemy również określić sposób adaptacji dziecka, zgodny z jego aktualnymi potrzebami.

Bardzo ważne dla nas jest poczucie bezpieczeństwa i spokój naszych przedszkolaków, dlatego też, prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. Podczas prowadzenia zajęć nie będziemy mogli poświęcić Państwu wystarczającej ilości czasu. Dodatkowo o przybyciu Gości do naszego przedszkola, zawsze informujemy dzieci.

Czekamy zatem na kontakt.

Serdecznie zapraszamy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


Ponieważ dbamy o bezpieczeństwo i spokój dzieci, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby ustalić termin spotkania. Przedszkolaki wiedzą wówczas, że będziemy mieli gości.

WIĘCEJ O NASZYCH PRZEDSZKOLACH