Adaptacja
ADAPTACJA

Pierwsze chwile w przedszkolu wymagają naszej uważności. Do Inspiratio przyjmujemy nie tylko dziecko, ale całą rodzinę.

Dowiedz się więcej
ZAJĘCIA

W niepublicznym przedszkolu Inspiratio każdego dnia proponujemy dzieciom rozmaite zajęcia. Każde z nich odbywa się w formie edukacji poprzez zabawę. W trakcie zajęć dzieci mogą realizować swoje potrzeby poprzez różne formy wyrazu.

Poznaj nasze zajęcia
Zajęcia
Realizowane programy
REALIZOWANE PROGRAMY

Program naszych zajęć realizowany jest poprzez zastosowanie harmonijnie połączonych w spójną całość metod dydaktycznych.

Poznaj nasze programy
PODZIAŁ NA GRUPY

W naszym przedszkolu prowadzimy zajęcia w zgodzie z naturalnym rozwojem dzieci.

Tak jak w rodzinie, dzieci wychowują się wspólnie i każdy z nich rozwija się w swoim tempie, tak i w przedszkolu dzieci czerpią od siebie. Dzieci młodsze naturalnie naśladują i uczą się od dzieci starszych, natomiast dzieci starsze rozwijają swoje zdolności empatii, cierpliwości i szacunku do kogoś mniejszego, młodszego i słabszego.

W ciągu dnia, zgodnie z rytmem dzieci młodszych rozdzielamy się pod katem tematyki i potrzeb rozwojowych, tworząc mniejsze grupki:

  • grupa maluszków - to dzieci 2 letnie
  • grupa starszaków - to dzieci 3 i 4 letnie
  • zerówka - to dzieci 5 i 6 letnie
Posiłki
POSIŁKI

Posiłki w naszym przedszkolu, to wyjątkowy czas.

Dzieci nakrywają do stołu, dbając o miły nastrój podczas jedzenia. Wiemy o tym, że zbilansowana dieta jest podstawą zdrowego rozwoju dziecka, dlatego w naszym przedszkolu podajemy dzieciom zdrowe posiłki, nie podajemy słodyczy. Uczymy dzieci dbania o własne zdrowie, którego podstawą jest to co jemy.

SZCZEGÓŁOWY JADŁOSPIS

Kamienna GóraDziałki Leśne
CZAS PRACY

Przedszkole Kamienna Góra

7.30 do 17.00

Przedszkole Działki Leśne

7.30 do 17.00

WIĘCEJ O NASZYCH PRZEDSZKOLACH