Inspiratio to znaczy – inspiruj umysł – pozwól tworzyć, towarzysz, tłumacz i bądź obecny.

Drodzy Rodzice,

Inspiratio to dwa przedszkola zlokalizowane w Gdyni. Wraz z Zespołem wyjątkowych nauczycieli tworzę te miejsca od 13 lat.

Przedszkole Inspiratio Kamienna Góra działa wg metody konwencjonalnej, natomiast Inspiratio Działki Leśne to przedszkole Montessori z grupą żłobkową.

Jestem Psychologiem i Psychoterapeutą. Jestem mamą trójki dzieci. Tworząc Inspiratio bardzo pragnęłam skupić wokół tego miejsca osoby, które chcą, aby dziecko odkrywało świat w swój indywidualny sposób. By czuło się spełnione, miało towarzyszy zabawy oraz mądrego nauczyciela, który nie narzuca lecz jest obecny i wspiera. Bardzo chciałam, aby w naszym przedszkolu dobrze i bezpiecznie czuły się dzieci i ich rodzice.

Nasze początki wspominam dziś ze wzruszeniem. Remont domu, przygotowanie sal, tworzenie niepowtarzalnego klimatu. Chwile i momenty, które tworzą całość. Rozwijamy się stale.

Starannie realizując program edukacyjny otrzymaliśmy akredytację Urzędu Miasta w Gdyni i zostaliśmy wpisani do ewidencji przedszkoli niepublicznych.

Misją Inspiratio jest holistyczny rozwój dziecka, które uczestnicząc w zajęciach grupy przedszkolnej jest  wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju  osobą.

BEZPIECZEŃSTWO


Dzieci mogą czuć się u nas bezpiecznie

icon-drop

Nasza placówka posiada pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Gdyni i jest pod jej stałym nadzorem.

icon-flame

Otrzymaliśmy pozytywną opinię Państwowej Straży Pożarnej
i BHP.

icon-pill

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają Panie nauczycielki, które z sukcesem ukończyły kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

icon-shield

Budynek przedszkola jest chroniony przez firmę Security.

WIĘCEJ O NASZYCH PRZEDSZKOLACH